Aktuální informace o novinkách, akcích, přednášky o zdravé stravě

Na výklad Generálního ředitelství pro zemědělství a rozvoj venkova Evropské Komise  k Nařízení Evropské komise 834/2007 o ekologickém zemědělství jsme splnili vstupní kontrolu akreditovanou společností a získali :

                          Certifikci pro prodej biopoptravin

                          

 

Prezentace Léčivé konopí na prodejně 24.09.2016 od 16 - 18 hod. společností Annabis. Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky. Budeme se těšit smiley

                  

Happy Food přivádí na trh snídaňovou novinku Tigernuts granola ve 4 příchutích. Granola je přirozeně bezlepkový a bezlaktózový výrobek v BIO a RAW kvalitě. Kombinace tigernut mouky, ovoce, semínek a koření vytváří jedinečnou chuť. Ochutnávku na prodejně jsme připravili ve středu 13.7.2016 od 16 - 18 hod. smiley


Připravili jsme pro Vás na prodejně Brno, NC Královo pole ochutnávku 100% přírodních vitamínových doplňků ve formě sirupů Salus Floradix zaměřené nejen pro děti. Přípravky bude prezentovat solečnost Liftec CZ , a to ve středu 22.06.2016 od                16 - 18hod. smiley

 

Akce na prodejně NC Královo pole, Cimburkova 4 Brno:
od 17.06. - 30.06.2016 nabízíme:
MANDLE natural 1kg 319 Kč, 0,5kg 175Kč + další ořechy za skvělé ceny
DATLE nesířené 1kg 98 Kč, 0,5kg 55kč

 

Rozšířili jsme na prodejně sortiment o Celozrnné cereálie, müsli Semix jsou vyráběny zcela unitkátní technologií výroby, která umožňuje ve zpracovávaném zrnu zachovat ty nejhodnotnější minerální látky, vitaminy a živiny. Lupínky jsou takto pro lidský organismus lépe stravitelné a obsahují vysoký podíl přirozené vlákniny.

Nově nabízíme na prodejněě sortiment o specifické produkty: smiley
BETA - sitosterol extrakt 95%, 36g čistého B-s je 200mg v každé tobolce
CURCUMIN 95% - průměrná váha curcuminu v tobolce je 200mg
PIPERIN - ojejová disperze cca 655 kapek á 5mg piperinu
KOLOIDNÍ ZINEK + měď 15ppm 10:1, Voda, ve které jsou zinek a měď dispergovány před výrobou postupuje speciální serii úprav, které způsobují maximální biologickou dostupnost dispergovaných látek.
KOLOIDNÍ ZLATO 12,5ppm nejvyšší kvality.
Lahvičky s kapátkem
Precizní přesné kapesní váhy 100/0,01g
Enterosolventní a želatinové tobolky vel. "0"


Využijte jarní očistu organismu s odkyselovací Tepperweinovou kúrou. K zakoupení u nás na prodejně jako balíček T5 smiley

Největší výběr proteinů v Brně. Nabízíme širokou nabídku proteinů raw, vegan, bio syrovátkové proteiny i syrovátkové s garancí GMO free za skvělé ceny. Rýžový 1kg 280,- Konopný raw 1kg 445,- Sojový 1kg 155,-, Hrachový 1kg 245,- Organic Plant protein a další. U výběru proteinů převážně syrovátkových většina výrobců není schopna garantovat původ surovin certifikací GMO free, někteří ano, a my je už máme v nabídce, přijďte, rádi vám poradíme smiley

Připravili jsme pro Vás na prodejně ochutnávku těchto vynikajících 100% přírodních džusů a to ve středu 30.03.2016 od 14 - 18hod. smiley
Novinka na naší prodejně: mějte doma vždy po ruce čerstvý džus.Tropico jsou 100% přírodní tropické a tuzemské koncentráty používají se především k přímé konzumaci namíchané na džus a smoothie, ale i k dochucení mléčných výrobků jako jogurtů, tvarohů, mléka...Tím, že je džus namíchán až v okamžiku samotného podávání, je zaručena čerstvost a aroma namíchaného nápoje. Jelikož se jedná o přírodní produkty bez chemické konzervace, dodáváme je zmražené. Při teplotě -18°C je minimální trvanlivost 24 měsíců :-)

 

Xylitol je náhradní sladidlo, které se běžně nachází v ovoci a zelenině, je tedy součástí naší každodenní stravy. Existuje přes tisíc studií, které prokázaly bezpečnost a přínos xylitolu pro lidské zdraví. Xylitol slouží nejenom jako výborná náhrada cukru, ale i efektivně bojuje s bakteriemi v ústní a nosní dutině. Zubní pasty, žvýkačky, prášek, bonbony... to vše nově na prodejně smiley

Nově nabízíme na prodejně vynikající čerstvé bezlepkové pečivo se závozem pondělí-středa-pátek od pekařství Kocman : pečeme bez lepku, nepodporujeme palmový olej a celkově dbáme na zdraví nás všech smiley

Křepelčí vejce jsou už po dlouhých 400 let známy jako pravý elixír života. Kdo chce jíst dobře, chutně a zdravě, měl by tento přírodní dietetický zázrak zařadit do svého jídelníčku. I když je v průměru pětkrát menší než slepičí obsahuje pětkrát více fosforu, draslíku a železa i značné množství vitamínu D, A, B1, B2, B6, a B12. Nově nabízíme na prodejně smiley

Sirupy bez kalorií nově na prodejně. Vše 100% na přírodní bázi.
Neobsahují umělá sladidla, umělá aromata, cukr ani konzervační látky a jsou bezbarvé. Přesto vodě dodají výraznou vůni a velmi lehkou, osvěžující chuť. A navíc jsou bez kalorií!
Snažíte se zbavit závislosti na cukru? Nebo jen nechcete přibrat do plavek a hledáte chutné, ale nekalorické nápoje? V tom případě jste na správném místě!

Dne 24.2. ve středu od 16 - 18hod. jsme pro Vás připravili na prodejně ochutnávku čerstvě pražené kávy 100% arabica z nejlepších plantáží Brazílie, Costa Rica a Guatemaly. Společnost Penerini s vlastní pražírnou v Brně pro Vás připravila několik vynikajících vlastních receptů těchto káv. Přijďte, budeme se tešit smiley

Přijďte ochutnat do prodejny Hummus - vynikající cizrnovou pomazánku ve středu 17.2. od 15.00 hod. do 18.00 hod.Vyvážená kombinace cizrny, seznamu, olivového oleje, citronu a koření, které přišli na chuť už Ježíš, Saladin i Richard Lví Srdce.
Nyní máte i vy možnost ochutnat tuto lahodnou potravinu, kterou pro Vás připravujeme čerstvou, pouze z těch nejkvalitnějších surovin českého výrobce :-)

Přijďte si dne 15.12.2015 od 16 hod. do prodejny vyzkoušet a dozvědět se o 100% přírodní BIO kosmetice českého výrobce Topvet. Tato vynikající kosmetika nikdy nebyla testovaná na zvířatech. Je maximálně šetrná k lidskému zdraví a přírodě. Budeme se těšit  :-)

Máte rádi čokoládu? Pokud ano, v tom případě si Vás dovolujeme pozvat do prodejny na ochutnávku vynikající 100% české čokolády společnosti Čokoládovna Troubelice, která vyhrála zlatou a stříbrnou medaili v soutěži Český výrobek roku 2015! Ochutnávka této skvělé čokolády se koná 25.11. 2015 od 16-18 hod. Budeme se těšit :-)

 

Dne 18.11. od 16 - 18 hod se uskuteční přednáška Mgr. Jarmily Podhorné majitelky společnosti Naděje bylinky. Přednáška proběhne v prostorách NC Královo pole restaurace Cihelna. Vstupné je 100 Kč (v ceně je občerstvení ve formě nápojů) Případní zájemci o rezervaci nás můžete kontaktovat na tel. čísle 704 450 787 nebo přímo na prodejně. Budeme se těšit :-)

Ochutnávka výborných ořechových a čokoládovo ořechových krémů s výkladem přímo od majitelky pí.Mačalíkové. Vše bez umělých sladidel, konzervantů a bez chemie. Ve středu 14.10.2015 od 16-18 hod. Budeme se těšit  :-)

Dne 7. 9. 2015 od 16.00 hod. do 18.00 hod. pro Vás připravujeme se společností DAMODARA ochutnávku jejich produktů.
Bude pro Vás připravena ochutnávka zeleninových chipsů, sladkostí a dalších produktů s výkladem přímo od majitele pana Josefa Nejedlého. Budeme se těšit na naší prodejně v NC Královo pole.

Nabídka od českého výrobce PRO BIO
V rámci oslav Září, měsíce BIOPOTRAVIN jsme pro vás přichystali akci, v níž můžete nakoupit své oblíbené bioprodukty za speciální ceny. 

 

Akce Září, měsíc BIOPOTRAVIN startuje právě dnes, v první školní den. Na výběru produktů jsme si opět dali záležet. Základní výrobky, speciality i mlsání - v akci najdete od každého něco.

Akce probíhá od 1. do 30. září 2015

 
  Dne 13. 8. 2015 od 16.00 hod. do 18.00 hod. pro Vás připravujeme se společností DAMODARA ochutnávku jejich produktů.
Bude pro Vás připravena ochutnávka zeleninových chipsů, sladkostí a dalších produktů s výkladem  přímo od majitele pana Josefa Nejedlého.
 
   Jste srdečně zváni.

Vážení zákazníci,

  Ve dnech 13. - 19.8. 2015 jsme pro Vás v naší prodejně připravili týden plný akčních slev.
 
- směs na palačinky 500g  - běžná cena 45 Kč, nyní jen 39 Kč
- šťáva zázvorová s citronem 33 ml - běžná cena 122 Kč, nyní jen 99 Kč
- Bio kult - všechny druhy- běžná cena 350 Kč, nyní jen 279 Kč
- celozrnná mouka pšeničná hrubá 1 kg - běžná cena 36 Kč, nyní jen 33 Kč
- příkrm ovocná směs 190g -běžná cena 29 Kč, nyní jen 25 Kč
- čaj kakao rooibos 20 s2g -běžná cena 48 Kč, nyní jen 43 Kč
- karob světlý 500g - běžná cena 69 Kč, nyní jen 59 Kč
 
  ....  a dalších více než 30 druhů zboží zlevněno o 10 až 25%.
Akce platí do vyprodání zásob.

 

Někdo z vašeho okolí bude mít narozeniny? Nebo chcete někomu udělat radost? S dárkovým poukazem se splést nemůžete. Dárkové poukazy zakoupíte v hodnotách od 100 Kč do 1000 Kč.

Letní akce - na dovolenou s Pro - Bio. od 09.07. - 15.07. jsme pro Vás připravili speciální akci. V naší nabídce na Vás čeká 30 výrobků za speciální ceny, které výborně využijete právě v letním dovolenkovém období.

Akce - dne 26.06.2015 od 16 - 18 hod. Zdravá výživa aneb škopek není všechno pro Vás připravila výjimečný gastro zážitek společnosti Gastro Home. Připravili jsme pro Vás nabídku čerstvých svačinových a obědových salátů, semínkových a luštěninových pomazánek, raw a veganských dezertů slazených pouze datlemi a medem a čerstvě lisované ovocné a zeleninové šťávy. Srdečně Vás zveme na ochutnávku :-)

 

Akce - dne 10.06.2015 od 16 - 18 hod. RAMDAM nejen české koření. Výroba a balení veškerého zboží probíhá ručně a to za velice přísných hygienických a kvalitních podmínek. Právě proto si koření zachovává svou přirozenou vůni a chuť. Srdečně Vás zveme na ochutnávku :-)

 

Akce - dne 03.06.2015 od 16 - 18 hodpřipravujeme prezentaci a ochutnávku potravin českého výrobce Rawfood. Za RAW FOOD (živou stravu) označujeme potraviny, které nejsou tepelně ani chemicky upravované. Vychází se z poznatků, že jakákoliv tepelná úprava nebo průmyslové zpracování ničí výživné hodnoty, mění strukturu molekul a ty se pak stávají nejenže nezdravými, ale mnohdy i toxickými a karcinogenními.
Raw food - není to nic víc ani nic míň, než syrová rostlinná strava. Pokud budete jíst živé potraviny, neochudíte se o žádné vitaminy, minerály a enzymy. Za živou stravu se považuje syrové ovoce a zelenina, syrové ořechy a semínka, různé obiloviny - pšenice, pohanka, klíčky a pod. Živá strava je stravou nejpřirozenější a nejzdravější.Přijďte ochutnat :-)

 

Akce - dne 20.05.2015 od 16 - 18 hod proběhne prezentace produktů české společnosti Topnatur. Přednáška a konzultace s odborníky společnosti zaměřená na zažívání a zelené potraviny :

  • MEDICOL - výrobky pro zdravá střeva a zažívání, zelené potraviny
  • TOPSUROVINY - suroviny pro potravinářský průmysl
  • TOPNATUR - sušená rostlinná mléka, ovesné koupele, instantní horké nápoje

 

Jste srdečně zváni.
Tým pracovníků naší společnosti.
a nezapomeňte, že ŠKOPEK NENÍ VŠECHNO :-)

 


Nákupní centrum Tesco

Nákupní centrum Tesco

Prodejna

Zdravá výživa aneb škopek není všechno

+420 704 450 787

Nákupní centrum
Cimburkova 4
612 00 Brno-Královo Pole

Otevřeno: 9-21 hod  Po-Ne

info@zdravavyzivaanebskopeknenivsechno.cz

Zobrazit mapu