Nově nabízené produkty na prodejně

Někdo z vašeho okolí bude mít narozeniny? Nebo chcete někomu udělat radost? S dárkovým poukazem se splést nemůžete. Dárkové poukazy zakoupíte NA NAŠÍ PRODEJNĚ v hodnotách od 100 Kč do 1000 Kč  smiley
 
Rozšířili jsme sortiment o Schindeleho minerály (Schindele’s Mineralien) - „prahorninová minerální mouka“ je ojedinělý potravinový doplněk, který je díky kombinaci minerálních látek a stopových prvků mnohostranně použitelným a vysoce účinným prostředkem.
Používají se vnitřně jako minerální nápoj, nebo zevně jako pleťové masky, obklady, minerální koupele.


Dnes jsme rozšířili sortiment o další českou čistě přírodní konopnou kosmetiku ANNABIS. Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím.

Další velmi kvalitní přírodní česká kosmetika SPORTIQUE na naší prodejně zaujme nejen pro sportovní a atletické aktivity, ale i pro každodenní život. :-)

Nově spuštěný ESHOP www.biopotravinybrno.cz nabízí přehled cca dvou třetin produktů nacházející se na naší prodejně v NC Královo pole Cimburkova 4, další produkty se postupně přidávají. Přejeme příjemné nakupování :-)

Nabízíme nově na prodejně vynikající SUŠENÉ MASO poctivý grund čistě z ČESKÝCH chovů BEZ glutamanu, konzervantů, alergenů a barviv :-)

19.07.2015 Nově v nabídce :Saloos - česká certifikovaná přírodní bio kosmetika. Neobsahuje syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Kosmetika nevyvolává alergické reakce a je vhodná pro všechny typy pleti.

www.saloos.cz

Vážení zákazníci, dnešním dnem 24.06.2015 jsme pro Vás rozšířili nabídku produktů české společnosti Lifefood. Raw produkty bez výjimky veganské, bez lepku, bez laktózy. Neobsahují rafinovaný cukr ani žádný druh umělých sladidel - ke slazení se používá výhradně přírodní cukr obsažený v ovoci, vanilku, sirup z agáve, sirup z jakonu, karob nebo nejnověji nutričně vynikající datlový sirup. Bez přídavků aditiv a konzervantů :-)

www.lifefood.cz

Nově otevřená prodejna v Brně NC Královo pole

www.zdravavyzivaanebskopeknenivsechno.cz/prodejny-brno-kralovo-pole

Nákupní centrum Tesco

Nákupní centrum Tesco

Prodejna

Zdravá výživa aneb škopek není všechno

+420 704 450 787

Nákupní centrum
Cimburkova 4
612 00 Brno-Královo Pole

Otevřeno: 9-21 hod  Po-Ne

info@zdravavyzivaanebskopeknenivsechno.cz

Zobrazit mapu